communication, facebook, media, network, social icon camera, instagram, media, network, photo, social icon google, media, network, plus, social icon communication, media, messenger, network, social icon

Açılış Saati

8:30 - 18:00

info@noktakagit.com

0 850 840 0 850

0 312 387 13 46

 

ATB İş Merkezi

No: 223 - 224 - 225

HP Latex Yazıcı Kullanım Alanları

Kanvaslar Duvar transferleri Vitrin kaplamaları Duvar Kaplamaları

İç dekorasyonla büyüme elde edin

Büyük hızla genişleyen iç dekorasyon pazarında işletmeniz için yeni kazanç fırsatları yakalayın. HP Latex baskının geniş alt tabaka seçenekleriyle sunduğu olağanüstü yaratıcılık potansiyeli ve kokusuz iç mekan baskılarının aynı gün teslimi gibi eşsiz avantajları sayesinde endüstri baştan aşağı bir dönüşümden geçiyor.

Duvar Kaplamaları

Fotoğraf tekliflerinizi yüksek marjlı, özelleştirilmiş duvar kaplamalarını ve fotoğraflı duvar resimlerini içerecek şekilde genişletin ve yeni kâr fırsatları yakalayın.
HP Latex ile, kaplamalı, kaplamasız ve kumaş tabanlı malzemeler dahil olmak üzere çok çeşitli duvar kağıdı malzemelerinin üzerine baskı yapabilirsiniz.

Kanvaslar

Esnetilmiş kumaşla yapılan galeri kaplamalarından 3,2 m'ye (10,5 ft) kadar geniş formatlı kanvaslara kadar tüm baskı uygulamalarında daha yüksek marj elde edin. HP Latex sayesinde, baskı malzemelerini çatlama olmadan esnetip katlayabilir ve laminasyon gereksinimini ortadan kaldırabilirsiniz.

Duvar transferleri

Çıkartmalar, etiketler, cam üstü grafikler için duvar transferleri ve araç çıkartmalarıyla ayrıntılı, dayanıklı baskılar üretin. HP Latex ile, aynı anda birden çok işi yürütebilirsiniz. Ayrıca baskı ve kesme işlemlerini yarı zamanda yapabilirsiniz.¹

Vitrin kaplamaları

Bu devasa yeni pazarda büyüme fırsatını kaçırmayın. Vitrin kepenklerine, gölgeliklere ve vitrin uygulamalarına renk, tasarım ve marka kimliği katın. HP Latex sayesinde istediğiniz her tasarımı doğrudan baskı malzemesi üzerine basabilirsiniz.
Modüler bileşenler için anahtar teslim çözümler
İster verimli, düşük hacimli bir çözüm ister üretim hacmi kapasitesi arıyor olun, HP Latex sunduğu çeşitli çözümlerle ev kullanıcılarına, ticari kullanıcılara ve tüketicilere yönelik alanları dönüştürmenize ve iç tasarımcılarla dekoratörlere ulaşmanızı sağlar.

İş akışı çözümleri
HP, HP WallArt Suite² ile, bulut tabanlı tasarım ve baskıya hazır dosya hazırlama özellikleri dahil olmak üzere tasarım aşamasından son işlemlere kadar iş akışının tamamını kapsayan, uygulaması kolay bir çözüm sunar. Ayrıca pazar lideri iş ortaklarımız, son işlemden baskı ve kesme işlemlerine kadar HP Latex Baskı Teknolojileri için optimize edilmiş kilit bileşenler sağlar.
HP, son işlem renk profilleri ve yazıcı ayarlarıyla birlikte tüm HP Latex uyumlu baskı malzemelerinin kapsamlı bir listesini sunar.

Ne tür malzeme kullandığınızı bulun >>>

Nokta Grup'da Tüm Projeleriniz için bir çözüm vardır.

Hemen bizimle irtibat kurup sizlere özel çözümler sunabiliriz.

© 2018 Nokta Grup Dijital Baskı Makina Kağıt Kırtasiye Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi - Fedora Bilişim

Press enter to search
Press enter to search

Buckle

Nokta Grup Dijital Baskı Makina Kağıt Kırtasiye Sanayi Ltd. Şti.

Anadolu Bulvarı ATB İş Merkezi I Blok No: 225 - 22606370 Yenimahalle / Ankara 

+90 (312) 387 13 46

+90 (850) 840 0 850

 destek@noktakagit.com 

Çalışma Saatleri

P.tsi - Cuma
08:00 - 18:00 
Cumartesi
08:00 - 13:30 
Pazar
Kapalı

Nokta Haberler

Bizler Nokta Grup olarak tüm çalışanlarımız ile birlikte ilke olarak dürüstlük ve kaliteli hizmet ile birlikte sunulan müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı benimsemiş ve 17 yıldır bundan taviz vermeyen bir firma olarak tüm Türkiye çapında hizmet vermekteyiz.

Nokta Grup

Sosyal Medya

 facebook logo ile ilgili görsel sonucu