communication, facebook, media, network, social icon camera, instagram, media, network, photo, social icon google, media, network, plus, social icon communication, media, messenger, network, social icon

HP Plotter Teknik Servis Bakım ve Onarım

Nokta Grup olarak bizler Ankara Hp Plotter Servisi olarak ( Gold Partner) Ankara’da ve aynı zamanda tüm Türkiye çapında 18  yıldır Plotter Makineleri'nin  Gün Tamir bakımı ve Teknik servis hizmetlerini veren Nokta Grup Plotter makineleriniz ile ilgili tüm arıza ve sorunlarda her zaman Profesyonel servis hizmetlerini 7 gün 24 Saat kaliteli hizmetimizle ile yanınızdayız. Nokta Grup olarak ister Ankara içi ister Ankara dışı olsun en hızlı biçimde Türkiye'nin her köşesine servisimiz vardır. Mutlaka Plotter Teknik Servis ve Hizmetlerimizle ilgili +90 (850) 840 0 850 numaralı telefonumuzdan her zaman bilgi alabilirsiniz.

Aynı zamanda Nokta Grup Gold Partner olarak bizler Hp Plotter Kağıt çeşitleri ve Plotter yedek parçalarınızda bünyesinde bulundurmakta ve satışını yapmaktayız. Sözleşmemeli veya sözleşmesiz tüm cihazlara yerinde hizmet vermekteyiz. İsterseniz kullanmakta olduğunuz Plotter yazıcılarınızı belli periyotlarda bakımını yapabilir, belli periyotlarda yapılacak bakım ve parça değişimleri yazıcınızı her zaman hazırda olmasını sağlayarak, sizleri beklemediğiniz bir zamanda meydana gelecek birçok arıza ve sorundan kurtaracaktır.

Plotter yazıcıların Yıllık bakım sözleşmesi yaparak düzenli bakım ve onarım işlemlerini otomatik bir şekilde yapılmasını sağlayan bilirsiniz. Yılık sözleşme yaptırmadan da Hp Plotter makineleriniz için Nokta Grup +90 (850) 840 0 850 nolu telefondan Teknik destek alabilir . Teknisyenlerimizin yerinize gelerek Plotter makinesinin tamirini, bakımını veya parça değişimi gibi birçok işlemi yaptıra bilirsiniz.

Image result for hp plotter service

Nokta Grup sizlere Plotter Servis, Plotter Bakımı, Plotter Teknik Servisi, Plotter Yedek Parça Temini, Plotter Acil Servis, Plotter Çalışmıyor , Plotter Sigortası, Plotter Kafası gibi her türlü konuda bizleri arayabilir bilgi isteyebilirsiniz. Bizler sizlere en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlar ile sunmak için elimizden geleni yapacağımızı biliniz. Başlıca tüm illerimizde Plotter Teknik Servis Hizmetleri vermemiz yanında İstanbul Nokta Grup Şubemizde ve İzmir Plotter Servis, Adana Plotter Servis, Konya Plotter Servis,  İzmit Plotter Servis, Sakarya Plotter Servis ve diğer Türkiye  illerinde servis hizmetini kendi araçlarımızla yerinde çözüm ile sunmaktayız. 

Press enter to search
Press enter to search

Çalışma Saatleri

P.tsi - Cuma
08:00 - 18:00 
Cumartesi
08:00 - 13:30 
Pazar
Kapalı

Nokta Haberler

Bizler Nokta Grup olarak tüm çalışanlarımız ile birlikte ilke olarak dürüstlük ve kaliteli hizmet ile birlikte sunulan müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı benimsemiş ve 17 yıldır bundan taviz vermeyen bir firma olarak tüm Türkiye çapında hizmet vermekteyiz.

Nokta Grup

Sosyal Medya

 facebook logo ile ilgili görsel sonucu